• Kategoriler

  • Otel Türü

  • Otel Konumu

WordPress Turizm Otel Teması Özellikleri

 

SEO uyumlu yapısı ve gelişmiş özellikleri ile WordPress Turizm Tatil Teması .

 

wordpress turizm teması, wordpress otel teması, wordpress temaları, wordpress ücretsiz tatil teması

WordPress gelişmiş yönetim panelli, online rezervasyon ve otel listesi teması.

SEO Uyumlu

WordPress Turizm Otel Teması kabul görmüş en son SEO tekniklerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Etiketler içeriğin üzerine alınmış, otel özellikleri otomatik olarak kategoriye yönlendirilecek şekilde düzenlenmiştir.

Taksonomik Altyapı

Hiyerarşik taksonomi yapısı ile hem otel eklerken zorlanmayacaksınız, hem de sağlam bir link şeması elde etmiş olacaksınız.

Özel Kullanıcı Sayfaları / Formları

WordPress’in standart üye formlarının yerine üst menüye sabitlediğimiz JQuery giriş formu ile siteniz klasik Wrdpress formlarından kurtulacak ve amatör görünüşten sıyrılacaktır. Bunun yanında üyelik, parola yenileme ve detaylı üye profili sayfaları kullanıcılarınıza büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Tema ile Bütünleşik Kullanım Klavuzu

Sürekli elinizin altında olsun, kolay ulaşabilesiniz diye kullanım klavuzunu tema içine entegre ettik. A’dan Z’ye hiçbir ayrıntıyı atlamadan bölümlere ayırdık. WordPress admin panelinden kolaylıkla girip yararlanabileceğiniz kullanım klavuzunu hiç WordPress deneyiminiz olmasa dahi anlayabilir ve eklentiler de dahil tüm bileşenleri özelleştirebilirsiniz.

W3 HTML5 Valid

Othemes Turizm Otel Teması; W3 kod doğrulamasını HTML5 standartlarında geçmiştir. Bunun yanısıra tema dosyaları işlevlerine göre klasörlenmiş ve kolay anlaşılır, düzenli bir yapıda organize edilmiştir. %100 açık kaynak kodlu yapısı sayesinde her türlü düzenlemeye açıktır.

Tema Ayarlarını Yedekleme

WordPress admin panelinden kolayca ulaşabileceğiniz yedekleme bölümünde tek tıkla tüm tema ve WordPress ayarlarınızı yedekleyebilir ve yedekten geri alabilirsiniz. Özellikle sunucu değişimleri, başka bir temaya geçiş gibi durumlarda en hızlı bir şekilde ayarlarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Profesyonel Yönetim Paneli

Tema yönetim panelinde tema ile ilgili tüm ayarlamaları eksiksiz düzenleyebilirsiniz. Her ayarın sağındaki soru işareti (?) butonu ile o ayarla ilgili kısa açıklamayı okuyabilir ve ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılı Arama Formu

Size eklenti şeklinde verilecek arama formu ile tüm taksonomik yapılarınızı forma ekleyebilir ve kullanıcılarınıza detaylı bir arama deneyimi yaşatabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz taksonomik öğeler otomatik olarak güncellenir ve sürekli form düzenlemek zorunda kalmazsınız.

Sayfa Şablonları

Othemes Turizm Otel Teması 8 adet özel sayfa şablonu ile gelmektedir. İletişim formu, ziyaretci otel ekleme talep formu, site arşivi ve site haritası sayfa şablonu ile birçok eklenti kurmaktan kurtulacak, aynı görevleri tema ile bütünleşik özelliklerle yapabileceksiniz.

Menü Alanları

Temamızda 3 adet önceden tanımlı menü alanı bulunmaktadır.
Üst menü (Kullanıcı giriş formunu barındıran)Ana menü
Footer menü (E-posta aboneliği formunu barındıran)

Bileşenler

Sitenizde en çok işinize yarayacak otel listesi bileşeni (resimli/resimsiz), otel harita konumu ve otel tanıtım videosu bileşeni ile sider alanlarınızı daha kullanışlı bir hale getireceksiniz. (Çok fazla ve karışık bileşenler eklemek yerine WordPress standart bileşenlerini tema ile uyumlu hale getirerek sadeliği bozmamaya çalıştık.)

Otel Ayrıntıları

Otel içerik sayfasında otel öne çıkarılmış resminin yanında otel ile ilgili genel bilgileri listeledik. Son derece şık tasarlanan bu bölümün sizinde hoşunuza gideceğine eminiz.

Rezervasyon Formu

Her otel için açıp kapatabileceğiniz rezervasyon formundan gönderilen talepler otomatik olarak sizin e-posta adresinize detaylarıyla gönderilir. Ayrıca sitede yer kaplamaması için rezervasyon formu açılır kapanır şekilde düzenlendi.

Reklam Alanları

Temamızda, panelden düzenleyebileceğiniz tam 6 adet reklam alanı bulunmaktadır. Her türlü reklam kodlarınızı bu alanlarda kullanabilirsiniz.

 

WordPress Turizm Otel Teması Özellikleri - Ziyaretçi Görüşleri -

Görüşlerinizi ziyaretcilerimizle paylaşmak ister misiniz ?